3 powody do zmiany nawyków, czyli co zmieni dzbanek z filtrem w twoim życiu?

filtracja wodyChcemy mieć realny wpływ na świat, każdego dnia chcemy przyczyniać się do pozytywnych zmian, ale jak to zrobić? Czasem wystarczy zacząć od małych zmian. Takim przykładem może być dzbanek z filtrem do wody kranowej, dzięki któremu zadbasz nie tylko o siebie, ale i… no właśnie – poznaj 3 powody!

Dzbanek filtrujący, czyli oszczędzaj na wodzie każdego dnia

Jeśli szukasz oszczędności, to dzbanek z filtrem do wody kranowej jest właśnie dla ciebie. To rozwiązanie pozwoli ci obniżyć koszt za litr wody do dosłownie kilku groszy (jeden filtr jest w stanie oczyścić od 150 do 200 litrów wody). Zamiast płacić ponad 1 zł za litrową wodę butelkowaną, nalej wodę z kranu bezpośrednio do dzbanka i ciesz się doskonałym smakiem wody najwyższej jakości, pozbawionej smaku i zapachu chloru. Już po pierwszym miesiącu przekonasz się, że dzbanek filtrujący to realna oszczędność.

Dzbanek z filtrem do wody kranowej jako odpowiedź na potrzebę zmiany

Chcesz zadbać nie tylko o siebie, ale i o środowisko? Dzbanek filtrujący szklany na pewno ci w tym pomoże. Kupując wodę butelkowaną, miesięcznie kumulujesz nawet 5 kg plastiku. Warto pamiętać, że w UE tylko ok 30% plastiku wyrzucanego do pojemnika recyklingu docelowo jest recyklingowana. Reszta trafia do środowiska, a docelowo kończy w morzach. Dlatego rezygnacja z butelek jednorazowych to bezpośrednie odciążenie środowiska. Świadome korzystanie z takiej możliwości realnie zmienia świat na lepsze. Czasem mały krok w postaci zmiany nawyków może w konsekwencji być częścią większej korzyści dla wszystkich. Zacznij działać już dziś i zadbaj o lepszą przyszłość!

Na koniec i tak liczy się wygoda

woda pitnaJuż wiesz, że dzbanek filtrujący odciąża twój domowy budżet i przyczynienie się do dbania o środowisko, ale to nie wszystko. To także realne „wsparcie” dla twoich… pleców. Ponieważ nie będziesz już musiał wnosić ciężkich zgrzewek z wodą butelkowaną np. na drugie czy trzecie piętro. Ponieważ woda potrzebna do nawodnienia ciebie i twoich najbliższych znajduje się dosłownie na wyciągnięcie ręki, w twoim kranie. Więc każdego dnia możesz wygodnie usiąść w fotelu i napić się pysznej, filtrowanej wody!

Jaki dzbanek z filtrem wybrać? Wszystko uzależnione jest od twoich preferencji i potrzeb, swoje poszukiwania zacznij na https://sklep.dafi.pl/produkty/dzbanki-filtrujace.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + dwanaście =