Działanie mydła Olio

olioMydło Olio produkowane jest z naturalnych surowców: 72% oliwy z białej oliwki, stearyna z palm, olejek kokosowy oraz afrykańska glinka wulkaniczna, która posiada bogactwo mikro- i makroelementów mających unikalny wpływ na właściwości mydła Olio.

Mydła dostępne są w opakowaniach 200g i 400ml.

Mydło Olio opiniowane przez stałych klientów potwierdza jego pozytywne działanie np. Nie wywołuje reakcji alergicznych i uczuleniowych, nie wysusza i nie podrażnia skóry nawet tej wrażliwej.

Mydło Olio nie zawiera detergentów, barwników, konserwantów, syntetycznych kompozycji zapachowych, dlatego może być stosowane do codziennej pielęgnacji całego ciała w tym skóry głowy, miejsc intymnych, stóp i pilingu całego ciała – krótko mówiąc od stóp do głów”.

Naturalne składniki odtwarzają prawdziwą barierę lipidową skóry, działają przeciwbakteryjne (zapalenie pieluszkowe, rany pooperacyjne, trądzik itp), przeciwgrzybiczo (grzybice stóp), posiada właściwe dla Ph skóry tzn. że mydło może być stosowane do higieny intymnej, skutecznie usuwa nieprzyjemny zapach potu, świetnie wymywa sole aluminiowe po zastosowanych antyperspirantach oraz niweluje przykry zapach stóp (niewłaściwe obuwie). Zapobiega i natłuszcza pękające, przesuszone pięty oraz spierzchniętą skórę  twarzy i rąk, pozostawiają na skórze właściwe nawilżenie i natłuszczenie, przywracając jej sprężystość i komfort np. Po solarium lub kąpieli słonecznej. Skutecznie likwiduje  trądzik i goi trudno gojące się rany.

Olio zostało przebadane i posiada testy dermatologiczny, bakteriologiczny, radiologiczny, sanitarny oryginalności i dopuszczenia do obrotu handlowego. Badanie prowadzono na zwierzętach. Satysfakcja gwarantowana ze stosowania produktu opartego na starej od lat nie zmienionej recepturze.

Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − 12 =