Pyszny obiad w 5 minut

obiad w 5 minutBywają dni kiedy kompletnie nie mamy czasu ani sił na gotowanie. Jeśli jednak nie chcemy stołować się „na mieście”, narażając tym samym na wygórowane koszty, poszukajmy innych szybkich i tanich rozwiązań. Obecnie znajdziemy na rynku wiele potraw i gotowych dań, których przygotowanie zajmie nam zaledwie 5 minut. Do tej grupy zdecydowanie należą różnego typu mrożonki – mieszanki warzyw na patelnię, paluszki rybne, pierogi, pizza, a także frytki. Polecamy szczególnie właśnie te ostatnie. Sprawdzą się świetnie nie tylko jako danie samo w sobie, ale także jako uniwersalny dodatek do różnego rodzaju potraw. Są smaczne i sycące, smakują zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Poznaj smak frytek belgijskich
Czy słyszałeś już o modnych ostatnio frytkach belgijskich? To grube, chrupiące na zewnątrz i miękkie w środku ziemniaczane pyszności. Cały ich sekret to odpowiedni sposób smażenia ziemniaków w różnych temperaturach. W Belgii i innych krajach, a od pewnego czasu także i w Polsce są serwowane w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych, a także specjalnych budkach oferujących wyłącznie tego typu smakowitości z różnymi sosami. Z ich przygotowaniem chwilę trwa dlatego warto pokusić się o kupno tych gotowych. Jedną z firm oferujących pakowane, świeże frytki belgijskie o grubości 12 mm, jest znany i ceniony producent ziemniaczanych przysmaków – firma Farm Frites.

Zalety produktów Farm Frites
Farm Frites oferuje frytki i inne ziemniaczane specjały zarówno dla klientów detalicznych, jak i dla gastronomii. Ich wyroby są znane w największych, międzynarodowych sieciach fast food. Mają prawdziwie ziemniaczany smak i aromat. To produkty o niskiej zawartości wody, nie zwierające w swoim składnie konserwantów. Przygotujemy je w kilka minut w piekarniku, na patelni bądź we frytkownicy. Bez względu na to, czy pragniemy urozmaicić menu swojego lokalu, czy też szukamy pomysłu na ekspresowe obiady, warto zajrzeć na stronę www.farmfrites.pl – frytki belgijskie i zapoznać się z pełnym asortymentem. Na szczególną uwagę zasługują z pewnością placki ziemniaczane, cząstki, talarki i gofry. Pięknie podane na talerzu urozmaicą nawet najprostsze danie. W ofercie znajdziemy także specjały serowe oraz produkty z kurczaka. Frytki belgijskie i inne ziemniaczane pyszności zdecydowanie warte są uwagi zarówno każdej pani domu, jak i właścicieli własnych restauracji.

Comments are closed.