Zdrowo i owocowo – na to stawiamy!

sokiPomimo, że zima wciąż za oknami to już myślami po okresie świątecznym i po feriach wybiegamy w kierunku wiosny oraz lata. Tęsknimy za kolorami i owocami. Jak sobie poradzić z tą nostalgią? Powitaj wiosnę w swojej kawiarni i zobacz, jak chętnie Klienci przyjdą właśnie do Ciebie. Wyróżnij się i przygotuj na sezon z owocowym dinozaurem, czyli T-rex Mixer!

Pierwsze dni jesieni, a potem zima często nas cieszą. Pozwalają odsapnąć po upałach, zaszyć się w domu z książką, odpocząć po pracy w ogrodzie. Mijają dni, w grudniu żyjemy świąteczną gorączką i przygotowaniami na powitanie Nowego Roku. W styczniu dopada nas Blue Monday – najbardziej depresyjny dzień w roku, kiedy dochodzą do nas informacje o podwyżkach i nie mamy właściwie na co czekać, tak jak w przypadku Bożego Narodzenia. Oddech dają ferie i zimowe szaleństwo na przełomie stycznia i lutego. Wracając z nart, myślimy już powoli o wiośnie i lecie. Człowiek ma naturę do czekania na coś, więc czeka na słońce, owoce i letnią beztroskę. Nasz mózg też jest zaprogramowany w taki sposób, że ciągle potrzebuje nowości, a za każdą nowość daje nagrodę w postaci endorfin. Dlatego tak lubimy szukać okazji. Tę tęsknotę i ciągłe poszukiwanie czegoś nowego możemy wykorzystać, aby przyciągnąć klientów do kawiarni.

Wyróżnij się i zaproś lato

Kiedy jeszcze na zewnątrz leży śnieg lub zaczyna się plucha, Ty postaw na letni wystrój i letnie menu. W lutym już wszyscy nie mogą patrzeć na kawy z cynamonem i goździkiem. Pili je cały czas od listopada do grudnia – chcieli poczuć zbliżające się Święta. Kiedy Twoja konkurencja wciąż raczy swoich klientów szarlotką na ciepło czy zimową latte Ty postaw na owocowy zawrót głowy. Możesz się na to wcześniej przygotować. Mrożone owoce wcale nie są pozbawione witamin. Wręcz przeciwnie. Jeśli są odpowiednio zabezpieczone to nie tracą ani walorów smakowych ani wartościowych. Przygotuj menu pełne owocowych smoothie, shake’ów, sorbetów czy musów, które smakują dorosłym, jak i ich dzieciom! Coraz więcej osób stawia też na zdrowe przekąski, szczególnie kiedy odporność spada i potrzebujemy dodatkowego zastrzyku witamin. Twoi Klienci chętniej skuszą się na dietetyczne smoothie, koktajl czy mrożony jogurt z owocami niż na kawałek Brownie lub sernika.

Idealny mus

Owocowe menu kojarzy się też z większą ilością pracy – owoce trzeba obrać, umyć, rozmrozić, pokroić. To może Ciebie zniechęcić do zaproszenia lata. Wystarczy jednak, że dodasz do swojej kuchni tylko to jedno urządzenie – dinozaura gastronomicznego, który rozprawi się z największymi i najtwardszymi kawałkami owoców czy warzyw. Poznaj moc T-rex Mixer w swojej kuchni gastronomicznej! Owoce wyciągasz prosto z zamrażalnika czy szafy mroźniczej i wsypujesz do T-rex Mixer. Dzięki ostrym i podwójnym ostrzom ze stali nierdzewnej uzyskasz gładką masę, idealną do przygotowania owocowych deserów, mrożonych jogurtów, sorbetów, smoothie. Masz gwarancję, że szybko i bez brudzenia siebie czy kuchni uzyskasz idealną masę owocową o doskonałej konsystencji!
Urządzenia te znajdziesz w bardzo atrakcyjnych cena w gastronomicznym outlecie internetowym https://gastro-outlet.pl/

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − siedem =