Domki przyjazne środowisku

domkiKażdą budowlę należy zaplanować dokładnie. To niejednokrotnie najtrudniejszy etap do przebrnięcia dla każdego, kto chce posiadać ładny, ciekawy i solidny domek letniskowy, ale nie do końca potrafi sobie go wyobrazić. Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom klienta. Udzielamy fachowych rad odnośnie doboru materiałów, sposobów dociepleń, technologii budowy itd. Dokładne zaplanowanie zakresu prac daje nam możliwość określenia z góry, na podstawie sporządzonego kosztorysu, kosztów przedsięwzięcia i zobrazowania budowy. Państwo za to będziecie od początku wiedzieli jak Wasz domek będzie wyglądał oraz ile kosztować będzie Was inwestycja.

Domek letniskowy można budować na różne sposoby, jednym z nich jest przygotowanie konstrukcji w zakładzie i późniejszy jej montaż na placu budowy. Aby spędzić przyszłe lato we własnym estetycznym domku zamów go już teraz! To ułatwi zadanie nam, jako wykonawcom i da Państwu wczesną radość w przyszłym roku, na wiosnę!

Dbamy o solidność konstrukcji

Profesjonalna budowa domków w systemie szkieletu drewnianego zapewnia wysoką solidność konstrukcji. Wkładamy wiele wysiłku w to, aby nasze konstrukcje były precyzyjnie wykonane. Precyzja przede wszystkim to w końcu nasze motto.

Przy zachowaniu odpowiednich standardów budowy w systemie szkieletowym, konstrukcje tego typu można zbudować bardzo szybko. To niewątpliwie zaleta dla tych z Państwa, którym zależy na czasie. W przypadku szkieletu drewnianego, jego szybki montaż wcale nie oznacza krótszej żywotności, ani mniejszej solidności konstrukcji.

Ekologia i domki przyjazne środowisku

Domki drewniane są niewątpliwie bardziej przyjazne środowisku niż ich murowane odpowiedniki. Polska tradycja budowy domów murowanych ma swoje zalety, ale bardziej zamożne od nas społeczeństwa już dawno odkryły urok domów drewnianych. Są one niemniej trwałe od murowanych, a na pewno o wiele bardziej przyjazne środowisku i mieszkańcom oraz, co najważniejsze dom zbudowany w konstrukcji drewnianej ma 'duszę’. Nie słychać w nim echa, jest ciepły, łatwy do remontowania i odnawiania. Już w tej chwili w Polsce można znaleźć sporo literatury na ten temat i przekonać się, że nie sa to puste słowa.

Stolarnia NOVA przywiązuje nie lada uwagę do precyzji i solidności wykonania. Przez to nasze realizacje stają się niezwykle trwałe. Każdą budowę traktujemy indywidualnie.

Comments are closed.