Odzyskaj zdrowie z roślinnym postem dr Dąbrowskiej

cateringDieta dr Dąbrowskiej z cateringu ProszęZdrowie nie zawiera produktów odzwierzęcych oraz cukru, jest zbudowana na podstawie pewnej grupy warzyw i owoców. Jest to post leczniczy oczyszczający organizm z toksyn który wdraża odżywianie wewnętrzne. Post Dąbrowskiej powoduje samoleczenie organizmu eliminując różne schorzenia, odbudowuje jego harmonię i pobudza metabolizm. Dieta Ewy Dąbrowskiej wspomaga leczenie chorób układu sercowo- krążeniowego, hormonalnego, cukrzycę, alergie itd.

Czym wyróżnia się catering dr Dąbrowskiej?

Catering dr Dąbrowskiej w 2024 roku zdobył tytuł lidera w branży przygotowania i dostarczania zdrowych diet pudełkowych. Zawodowo zajmuje się planowaniem i szykowaniem diety Dąbrowskiej, ponieważ został wyróżniony certyfikatem jej Instytutu Promocji Zdrowia. W potrawach składających się na post leczniczy znajdują się tylko wybrane niskoskrobiowe warzywa i niskocukrowe owoce dostarczane przez zaufanych sprzedawców i sortowane przed wprowadzeniem do kuchni.

Szczegółowych informacji na temat postu Dąbrowskiej https://proszezdrowie.pl/diet/certyfikowany-post-dr-ewy-dabrowskiej/ można zasięgnąć od dietetyczki podczas bezpłatnej konsultacji. Ponadto warto skorzystać z jej kanału edukacyjnego w którym tłumaczy zasady zdrowego odżywiania i zasadność przeprowadzania detoksykacji organizmu. Na stronie firmy ProszeZdrowie widoczny jest także blog zawierający ciekawe wskazówki oraz informacje na temat diet. Zamawiając dietę Dąbrowskiej catering nagradza zniżkami, rabatami a wystawiając opinie i polecając go znajomym obdarowuje punktami które następnie obniżają cenę zestawu.

Czy dieta Dąbrowskiej pomoże zadbać o swoje zdrowie?

catering dabrowskiejWarzywno-owocowa dieta dr Dąbrowskiej wiąże się z ograniczeniami w planie odżywiania. Nie ma tam mięsa, nabiału, jajek, jedynie produkty roślinne które jak wiadomo zawierają całe bogactwo przeciwutleniaczy, błonnika, minerałów i witamin. Stosując post Dąbrowskiej spożywa się aromatyczne zupy warzywne, surowe owoce, soki, koktajle i zakwas buraczany. Po odtruciu organizmu uruchamiają się działania samonaprawcze, następuje oczyszczenie z martwych komórek i bezużytecznych białek. W komórkach zachodzi autofagia, czyli samozjadanie wirusów i bakterii, proces ten aktywuje wiele czynników, w tym post, ograniczenie kalorii.

Dieta doktor Dąbrowskiej skutecznie łagodzi związane ze stanami zapalnymi choroby sercowo-naczyniowe, choroby neurodegeneracyjne i metaboliczne, otyłość i nowotwory, candidę, niedoczynność tarczycy spowalniając proces starzenia i wydłużając długość życia. Okresowy post pomaga normalizować wagę i uzyskać równowagę poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Roślinną dietę dr Dąbrowska podzieliła na dwa etapy: post płynny z detoksem sokowym i trzyfazowe wyście z postu.

Co to jest dieta doktor Dąbrowskiej?

Catering dr Dąbrowskiej opracowuje i dostarcza posiłki oparte na poście warzywno-owocowym. Zdrowa dieta doktor Dąbrowskiej to profesjonalnie przygotowane menu w celu detoksykacji organizmu i odbudowania prawidłowej pracy narządów. Cała kuracja trwa od 14 do 42 dni, tutaj dopasowaniem czasu trwania postu zajmuje się dietetyczka. Wyjście z postu Dąbrowskiej wiąże się żywnością pełnowartościową, opierającą się na nieprzetworzonych świeżych produktach. Dzięki niskokalorycznym posiłkom można zrzucić nadmierne kilogramy i tkankę tłuszczową podskórną oraz trzewną. Wartość energetyczna diety dr Dąbrowskiej kształtuje się na poziomie 500-1500 kcal, w zależności od danego jej etapu. Post płynny – 600 kcal, detoks sokowy – 500 kcal, wyjście z postu 1 faza – 1000 kcal, II faza -1200 kcal, III faza – 1500 kcal. Na etapie wyjścia wprowadzane są do menu tłuszcze, białka roślinne oraz warzywa o dużej gęstości.

Podsumowanie

Dieta warzywno-owocowa z cateringu dr Dąbrowskiej opiera się na okresowym poście, podczas którego następuje oczyszczenie organizmu i rozpoczęcie procesu samouzdrawiania. Efektem stosowania diety doktor Dąbrowskiej jest znaczna poprawa stanu zdrowia, zredukowanie masy ciała i pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Naturalny postu jest korzystny, ale wymaga konsultacji ze swoim lekarzem prowadzącym i nadzorem dietetyczki z firmy ProszeZdrowie.

~Artykuł zweryfikowany merytorycznie przez dietetyka klinicznego.

Comments are closed.