Catering dietetyczny – dobry sposób na zdrowe odżywianie?

sushiJeżeli jeszcze nie wiesz, czym jest catering dietetyczny, to z pewnością będzie ci znana jego inna nazwa – dieta pudełkowa. Ten rodzaj jedzenia pokochały gwiazdy, które zwykle mają mało czasu na to, by przygotowywać dla siebie zdrowe dania. Na czym polega catering dietetyczny i dlaczego wiele osób go uwielbia?

Catering dietetyczny, czyli jedzenie w pudełku

Catering dietetyczny to nowa usługa, która pozwala na zamawianie jedzenia na cały dzień, tydzień, a nawet miesiąc z dostawą do domu. Każdego dnia, wczesnym rankiem kurier przywozi jedzenie do klienta, aby ten nie musiał się martwić o przygotowanie posiłków. Choć niektórzy uważają ten sposób za szczyt lenistwa, to jednak warto podkreślić, że jest wiele osób, które pracują przez cały dzień i nie mają czasu, aby iść na zakupy, a następnie spędzić kolejnych kilka godzin w kuchni. Dieta pudełkowa jest dla nich rozwiązaniem bardzo wygodnym.

Jak to działa?

Skorzystanie z diety pudełkowej jest łatwe – można zamówić ją zarówno przez telefon, jak i przez internet. Wiele osób wybiera tę drugą drogę, która pozwala na łatwe i szybkie zamówienie cateringu w dogodnym dla siebie czasie. Przed zamówieniem warto zastanowić się nad kilkoma sprawami. Przede wszystkim – jaką dietę wybieramy i jaka ma być jej kaloryczność. Na Dietykieta.pl zamówić możesz między innymi dietę wegetariańską czy śródziemnomorską. Musisz także określić kaloryczność dań. Jeżeli masz z tym problem, z pomoca przyjdzie ci dietetyk kliniczny, zatrudniony w Dietykiecie.

Czy dieta pudełkowa jest zdrowa?

Jeżeli jesteś osobą bardzo zapracowaną i twoje posiłki najczęściej wyglądają tak, że chwytasz coś w przelocie lub kupujesz fast foody, to dieta pudełkowa będzie dla ciebie dobrym rozwiązaniem. Jeżeli nie masz czasu przygotować sobie jedzenia do pracy, to Dietykieta zrobi to dla ciebie. Dania są zapakowane w szczelne pudełka, więc nie ma ryzyka, że coś się rozleje. Możesz je zabrać ze sobą do pracy czy w podróż służbową.

One comment

  1. Aleksandra pisze:

    U mnie w pracy koleżnaki są na takiej diecie i ja też chcąc schudnąć przeszła na dietę z lightdiet. Dostawę mam za free i dopiero teraz zaczęłam jeść regularnie świeże produkty a nie mrożonki do odgrzania lub fast food. No i juz trochę kg mi ubyło 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 6 =