Dieta pudełkowa, czyli jak zmienić swoje życie i zacząć się zdrowo odżywiać

tapePraca, dom, rodzina, przyjaciele – chcesz być najlepszym pracownikiem, sprawdzać się w roli perfekcyjnej pani/perfekcyjnego pana domu, być odpowiedzialnym i kochającym rodzicem oraz wiernym przyjacielem. Jak pogodzić wszystkie te obowiązki i prowadzić przy tym zdrowy tryb życia? Przygotowywanie codziennych posiłków jest pracochłonne, zdrowe produkty drogie, a czasu na zjedzenie 5 porcji dziennie nie masz. Czy to tylko wymówki?

Jedzenie na zamówienie

Nie, to nie fast-food, a catering dietetyczny. Od pewnego czasu można zaobserwować trend na bycie fit. Presja społeczeństwa nie pozwala nam pozostać obojętnymi na taki nowy styl życia. Nie należy jednak zdrowego odżywiania traktować w kontekście mody, a zmiany nawyków żywieniowych w celu zadbania o własne zdrowie. Alternatywą dla niezdrowych fast-foodów z dowozem do domu czy pracy są dzisiaj cateringi zajmujące się nie tylko przyrządzaniem pełnowartościowych posiłków, ale też całej diety. To pozwala jeść zdrowo i smacznie bez konieczności gotowania po nocy. Wiele osób ma również obawy przed tym, że ich brak wiedzy na temat żywienia uniemożliwi im stworzenie odpowiedniego dla nich jadłospisu. Zabraknie w nim dodatkowej porcji warzyw i owoców, będzie za dużo tłuszczów, a za mało węglowodanów. Cateringiem dietetycznym zajmują się osoby doskonale znające temat żywienia i diety, są to dietetycy i trenerzy personalni, osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.

Dieta dopasowana do potrzeb Twojego organizmu

Inną ważną zaletą cateringu dietetycznego jest możliwość wyboru spośród szerokiej palety diet. fitandeat.pl proponuje diety dla kobiet w ciąży i młodych mam, diety bezglutenowe i bez laktozy, wegańskie, wegetariańskie, dla biegaczy i sportowców, optymalne i glikemiczne. Można wybrać odpowiednią kaloryczność diety, opierając się o potrzeby własnego organizmu. Codziennie dostarczane są Ci posiłki, które są zdrowe, smaczne i dopasowane do Twoich potrzeb. Koniec z wymówkami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 5 =